Byty v Ružinove

Realitná kancelária RE/MAX Right Way sídli priamo v centre mestskej časti Bratislava – Ružinov na Rezedovej ulici. Sme zohraný tím realitných maklérov. Vyštudovali sme školy rôzneho zamerania, niektorí z nás sú celoživotní psíčkari, iní nadšení športovci, každý z nás miluje svoju rodinu a má veľa priateľov, všetci ale vyznávame rovnaké princípy fair play podnikania: vysoká profesionalita, etika, právna garancia a osobný prístup ku každému klientovi.

 

 

V praxi to znamená, že sa neustále vzdelávame, obohacujeme sa o skúsenosti našich kolegov, vzniknuté problémy riešime zásadne po konzultácii s odborníkmi, takže po realizácii precesov ako kúpa, predaj či  prenájom nehnuteľnosti sa k nám klienti s dôverou vracajú, odporúčajú nás svojim známym a niektorí sa dokonca stávajú našimi priateľmi. Budeme radi, ak medzi nich budete patriť aj vy!

Špecializujeme sa najmä na byty v Ružinove, ale s každým ďalším spokojným klientom sa naše portfólio nehnutelností rozširuje na celú Bratislavu a jej široké okolie.

Bývanie v Ružinove

Pokiaľ hľadáte kľudné bývanie, dostatok zelene v okolí, bezproblémovú dopravu, vynikajúcu občiansku vybavenosť (školy, škôlky, obchodné centrá, banky, reštaurácie, pošty), tak práve byty v Ružinove sú tým najlepším riešením.

 

V prípade, že práve riešite svoju bytovú situáciu, kontaktujte nás prosím na našich telefónnych číslach, obratom sa s Vami spojíme.

RE/MAX Right Way

RE/MAX Right Way

RE/MAX Right Way

Rezedova 5

Bratislava, 821 01

Tel: +421 2 43 193 983

Mail: rightway@re-max.sk

Páči sa Vám? Poďakujte sa zdielaním
Prihláste sa a dostávajte novinky z našej kancelárie medzi prvými
Stačí napísať Vašu emailovú adresu